برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به CHROME، FIREFOX، OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.

قوانین و مقررات سایت پاتخته

قوانین و مقررات سایت پاتخته

 1. سایت پاتخته تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
 2. پاتخته امکان فروش جزوه، نمونه سؤال آموزشی و… به‌صورت متن را برای آگهی‌دهندگان ایجاد کرده است که در صورت فروش 5% از مبلغ پرداختی متعلق به پاتخته است.
 3. مدت‌زمان تأیید آگهی حداکثر 72 ساعت خواهد بود.
 4. آگهی‌دهندگان پس از ثبت آگهی ملزم به به‌روزرسانی تغییرات و اطلاعات ثبت‌شده در آگهی می‌باشند.
 5. آگهی‌دهندگان می‌بایست اطلاعات را به‌صورت دقیق و با جزئیات وارد نمایند و از کلی‌گویی بپرهیزند.
 6. رعایت اصل صداقت و ارائه اطلاعات صحیح بالأخص در مباحث شرایط زمانی و هزینه‌ای (قیمت‌ها) از الزامات بدیهی است.
 7. کاربران سایت، آموزشگاه‌ها، مؤسسات، مدرسان خصوصی و فراگیران می‌باشند.
 8. تلاش پاتخته نشر اطلاعات آموزشگاه‌ها، مؤسسات و مدرسان به‌صورت صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال محتوا و آگهی‌هایی که کاربران در سایت قرار داده‌اند بر عهده نمی‌گیرد. شما سایت ما را به‌عنوان فضایی که به هر کس این امکان را می‌دهد تا هنر خود را جهت آموزش به دیگران ثبت یا هنر موردعلاقه خود را پیدا نماید خواهید شناخت بنابراین مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده فراگیر است و پاتخته هیچ تعهدی در برابر خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم و کیفری ناشی از دسترسی و استفاده شما از این سایت ندارد.
 9. با توجه به اینکه هویت و اطلاعات ارائه شده توسط فراگیران به هیچ وجه قابل راستی‌آزمایی نمی‌باشد، پاتخته هیچ مسئولیت یا تعهدی در قبال اطلاعات ارائه‌شده توسط فراگیران چه از طریق تماس تلفنی و چه از طریق ارسال درخواست معرفی استاد از طریق سایت نخواهد داشت.
 10. پاتخته هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با هیچ موسسه یا نهاد آموزشی یا شخص حقیقی یا حقوقی در حوزه تدریس منعقد نکرده است. آگهی‌دهندگان در هر لحظه قادر به ویرایش پروفایل خود هستند، بنابراین سایت پاتخته هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هر نوع اطلاعات درج شده در پروفایل اگهی‌دهندگان نخواهد داشت و صرفا مطالب درج شده توسط آن‌ها را نمایش می‌دهد.
 11. با ارسال آگهی در سایت مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت آن با قوانین، بر عهده آگهی‌دهنده خواهد بود.
 12. در صورت درج آگهی‌های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه، نقض حریم شخصی افراد، توهین به مقدسات و ادیان رسمی کشور، اشخاص ثالث و ارکان جمهوری اسلامی ایران، هر نوع آگهی سیاسی، اجتماعی و مذهبی که جنبه آموزشی نداشته باشد و آموزش امور ممنوعه اعم از نفوذ و خرابکاری، هک و کرک، شکستن قفل و…، محتوا علیه عفت و اخلاق عمومی، محتوا علیه امنیت و آسايش عمومی و محتوا علیه مقامات و نهادهاي دولتی و عمومی ضمن عدم‌تأیید آگهی و مسدود نمودن حساب کاربری، 20% از مبلغ واریزی به‌عنوان جریمه غیرقابل استرداد می‌باشد.
 13. پاتخته هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند، بنابراین هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج‌شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج‌شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
 14. در صورت گزارش تخلف پیرامون عدم صحت مطالب و تأیید آن توسط تیم پاتخته ابتدا جهت اصلاح به کاربران اخطار داده و در صورت عدم‌اصلاح، آگهی حذف می‌شود. همچنین چنانچه از ناحیه مراجع ذی‌صلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، پاتخته اقدام به حذف آگهی می‌نماید و در این دو فرض پاتخته هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف‌شده به کاربر ندارد.
 15. پاتخته در صورت انتشار تصاویر مستهجن یا بی‌ارتباط با آگهی یا مغایر با شرایط عرف جامعه یا قوانین جمهوری اسلامی اقدام به حذف تصویر آگهی می‌نماید.
 16. پاتخته مجاز است هرگونه پیام، عکس یا آگهی که به این سایت ارسال می‌شود یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما، ایجادشده توسط شما باشد در هر زمان به هر شکلی که ضروری بداند با اطلاع شما اصلاح یا حذف نماید.
 17. آگهی‌های این سایت با هزینه گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت ، مرتب‌سازی و توزیع شده است. حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است.
 18. ما اطلاعات کاربری کاربرانمان را بدون کسب موافقت آن‌ها به شخص ثالثی برای به‌کارگیری در اهداف بازاریابی نمی‌فروشیم و حفاظت از حریم شخصی کاربران را به‌عنوان یک اصل اجتماعی مهم به‌حساب می‌آوریم.
 19. مسئولیت استفاده از هرگونه متن آگهی، پیام، توضیحات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به این سایت ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد شامل بازتولید، افشا، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدۀ فرستندۀ اطلاعات است.
 20. مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به این سایت که به‌واسطۀ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، وبلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود با خود آن افراد است و این سایت مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.
 21. مالکیت مادی و معنوی و کلیۀ محتوای سایت، علائم تجاری، لوگو، قالب سایت، متن، گرافیک، دکمه‌ها، تصاویر، نوآوری‌ها و داده‌های گردآوری‌شده متعلق به سایت پاتخته می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری یا سوءاستفاده پیگرد قانونی دارد.
 22. مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌شود مطلقاً بر عهدۀ شخص کاربر است و کاربر ملزم به حفظ اطلاعات حساب کاربری خود می‌باشد.
 23. سایت پاتخته ممکن است دارای لینک‌هایی به سایت‌های دیگر باشد که متعلق به آگهی‌دهندگان است و پاتخته تأیید یا کنترلی روی آن‌ها ندارد.
 24. پاتخته مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشرشده در سایت ندارد و بی‌طرفانه نظرات را نمایش می‌دهد، مگر نظراتی که بی‌ارتباط با موضوع، حاوی توهین به مقدسات و ادیان رسمی کشور، اشخاص ثالث و ارکان جمهوری اسلامی ایران، مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه و نقض حریم شخصی افراد باشد که در این صورت این نظرات حذف و نمایش داده نخواهد شد.
 25. پاتخته ممکن است برای اطلاع شما از اخبار و مطالب مهم پیامک‌ها و یا ایمیل‌هایی را برای شما ارسال کند. کاربران بدین‌وسیله موافقت خود را با دریافت این‌گونه پیام‌ها اعلام می‌دارند.
 26. کاربر متعهد است درصورتی‌که در رابطه با سایت پاتخته دعوایی طرح نماید یا پاتخته به سبب نقض این قرارداد دعوایی را علیه وی طرح نماید هزینه‌هایی را که بدین سبب متحمل می‌شود ازجمله هزینه‌های دادرسی و حق‌الزحمه وکیل را پرداخت نماید.
 27. ما در هر زمان که صلاح بدانیم با اطلاع‌رسانی به کاربران حسب لازم بخشی‌هایی از این شرایط و مقررات را تغییر داده یا بندهایی را به آن اضافه یا از آن کم می‌کنیم.
بالا